Pralnico-wirówka Mediwave

Strona Główna : Typ : Pralnico-wirówki : Pralnico-wirówka Mediwave

012
012

+ GRP - Jeszcze wyższy poziom higieny

 

Lapauw Mediwave to pierwsza na rynku przemysłowa pralnica z barierą higieniczną, w której przednia i tylna płyta zbudowane są z polimeru wzmocniony włóknem szklanym (GRP), który posiada doskonałe właściwości higieniczne.
* Dzięki GRP, płyty mają monolityczną powierzchnię, bez spojeń i ostrych kątów, co przeciwdziała gromadzeniu się brudu i rozwojowi bakterii.
* GRP jest chemicznie obojętny, co ułatwia czyszczenie i chroni przed korozją, bez względu na to, jaki detergent jest używany.
* Biała farba zastosowana na pokrywach GRP zawiera substancję przeciwbakteryjną, dwutlenek tytanu, który nadaje GRP właściwości samoczyszczące.

 


+Identyfikowalność

 

Jeżeli chodzi o higienę i czystość, identyfikowalność ma istotne znaczenie. Mikroprocesorowy system sterowania Siemens umożliwia rejestrowanie i zapisywanie wszystkich istotnych parametrów w każdym cyklu prania, od temperatury do poziomu wody i czasu cyklu.
Lapauw Mediwave posiada również wbudowaną jednostkę sygnalizacyjną LED, która nie tylko informuje o działaniu lub niedziałaniu urządzenia, lecz podaje pełne informacje o stanie, włącznie ze stanem załadowania lub rozładowania.

 


+ Optymalizacja wydajności

 

W dzisiejszych pralniach, wydajność energetyczna i operacyjna są niezmiernie ważne.
Mediwave oferuje jeszcze więcej funkcji zwiększających wydajność:
* Specjalnie ukształtowany bęben i starannie rozmieszczony system wtryskiwania detergentu w bębnie zapewniają optymalne rozprowadzenie detergentów
* Bęben jest zawieszony na wysoko zamontowanych, pneumatycznych amortyzatorach, dzięki czemu spoczywa w naturalnie zrównoważonym położeniu, co minimalizuje nierównowagę.
* Dynamiczny system pomiaru poziomu wody w połączeniu z automatycznym systemem ważenia (opcja) zapewnia optymalną kontrolę zużycia wody, detergentów, a nawet wilgoci resztkowej.

 


 

Producent: Lapauw
Pojemność: 60 - 110 kg
G-Factor: 300
Objętość Bębna: 604 - 1135 l
Średnica Bębna: 1080 mm
Silnik: 7.5 , 11 , 15 kW
Max. prędkość wirowania: 700 rpm
Dopływ wody: 6/4"
Wlot sprężonego powietrza: 3/8"
Wlot pary: 3/4"
Zawór spustowy: 4"
Broszura PDF

 

Białystok 

 

  1. e-mail:   bialystok@duetserwis.com

 

Reda

 

  1. e-mail:   reda@duetserwis.com

 

Kraków

 

  1. e-mail:   krakow@duetserwis.com

 

Tarnów

 

  1. e-mail:   tarnow@duetserwis.com

 

Wrocław

 

  1. e-mail:   wroclaw@duetserwis.com
  2.  

 

Copyright 2018© DUET SERWIS. Wszystkie prawa zastrzeżone.     Polityka Cookies     Polityka Prywatności

Projekt i realizacja iPolska.com.pl