Magazyn i sortownie

Strona Główna : Producenci : Lapauw : Rozwiązania dla
branży odzieżowej
: Magazyn i sortownie

012
012

+ Najbardziej kompaktowy

Przy wydajności od 100 do 2000 sztuk na godzinę, ten system przenośnikowy to najbardziej kompaktowe i wydajne rozwiązanie dla logistyki. Podstawą systemu jest przenośnik łańcuchowy. Ten przenośnik zapewnia transport odzieży do różnych stanowisk procesu. Przenośnik łańcuchowy może być wykonany w dowolnym kształcie lub formie i nie ma ograniczeń co do liczby jednostek używanych w systemie. Ponieważ artykuły odzieży są umieszczane obok siebie, przenośnik łańcuchowy jest bardziej zwarty niż systemy łańcuchowe, na których artykuły odzieży są umieszczane obok siebie. Drugim komponentem są przenośniki wrzecionowe, które transportują odzież od punktu do punktu. Ponieważ wieszaki mogą być umieszczane praktycznie jeden przy drugim na wrzecionie, zajmują bardzo mało miejsca. Ponieważ śruby przenośnika i zespoły łańcuchowe mają dowolny rozmiar i kształt i można je łączyć w dowolny sposób, system obsługi odzieży oferuje niespotykaną elastyczność i swobodę transportu i stanowi optymalne rozwiązanie w zależności od dostępnej przestrzeni.


+ Najbardziej ergonomiczny

Oczywiście, system posiada ergonomiczne cechy, takie jak stanowiska podawania, które można modyfikować wysokościowo, oraz ergonomiczne stanowiska kontroli jakości, W zakresie ergonomii idziemy jednak dalej: Zastosowane przenośniki wrzecionowe są wyjątkowo ciche, dzięki czemu system obsługi odzieży Lapauw jest jednym z najcichszych na rynku.


+ Całkowita kontrola i komunikacja

Oprogramowanie nie tylko steruje systemem, lecz także umożliwia pełną integrację systemu obsługi odzieży z łańcuchem logistycznym i śledzenie odzieży od przyjęcia do wysyłki. Oprogramowanie jest dostosowywane do specyficznych wymagań pralni i jest otwarte, co oznacza, że może komunikować się z posiadanym oprogramowaniem logistycznym lub księgowym firmy bez konieczności kupowania dodatkowych, drogich protokołów.


 

Producent: Lapauw
Pojemność:  

 

Białystok 

 

  1. e-mail:   bialystok@duetserwis.com

 

Reda

 

  1. e-mail:   reda@duetserwis.com

 

Kraków

 

  1. e-mail:   krakow@duetserwis.com

 

Tarnów

 

  1. e-mail:   tarnow@duetserwis.com

 

Wrocław

 

  1. e-mail:   wroclaw@duetserwis.com
  2.  

 

Copyright 2018© DUET SERWIS. Wszystkie prawa zastrzeżone.     Polityka Cookies     Polityka Prywatności

Projekt i realizacja iPolska.com.pl