Serwis

Strona Główna : Serwis

W naszej opinii pralnia to sposób na osiągnięcie sukcesu.

Nie jesteśmy tylko dystrybutorami przemysłowych urządzeń pralniczych -skupiamy się na czymś więcej - na osiągnięciu maksymalnej wydajności i ekonomii procesu prania. By to zrobić i sprostać potrzebom naszych Klientów firma DUET świadczy kompleksowe usługi obejmujące naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, przeglądy konserwacyjne, a także stałą obsługę serwisową. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Specjalizujemy się w serwisie technicznym pralni przemysłowych. Naprawiamy magle, suszarki, pralnice, tunele pralnicze i inne maszyny w szeroko pojętym przemyśle pralniczym. Wykonujemy naprawy automatyki, naprawiamy i modernizujemy układy sterowania, wymieniamy sterowniki, dokonujemy napraw elektrycznych, serwisujemy napędy. Co więcej zajmujemy się serwisem urządzeń dozujących środki chemiczne.

Wszyscy nasi inżynierowie i technicy zajmujący się bezpośrednio diagnostyką i serwisowaniem maszyn posiadają wieloletnie doświadczenie, wymaganą wiedzę oraz umiejętności, które są stale podnoszone poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.

Nasze samochody serwisowe obsługują m.in województwo małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, opolskie, dolnośląskie, podkarpackie, wielkopolskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, lubuskie, zachodniopomorskie oraz podlaskie.

Nie boimy się wyzwań, dlatego nasz mobilny serwis obejmuje całą Polskę!

 

 

 

 

Białystok 

 

  1. e-mail:   bialystok@duetserwis.com

 

Reda

 

  1. e-mail:   reda@duetserwis.com

 

Kraków

 

  1. e-mail:   krakow@duetserwis.com

 

Tarnów

 

  1. e-mail:   tarnow@duetserwis.com

 

Wrocław

 

  1. e-mail:   wroclaw@duetserwis.com
  2.  

 

Copyright 2018© DUET SERWIS. Wszystkie prawa zastrzeżone.     Polityka Cookies     Polityka Prywatności

Projekt i realizacja iPolska.com.pl