O Nas

Strona Główna : O Nas

Firma DUET to istniejąca od 1996 roku firma dystrybuująca i serwisująca urządzenia pralnicze takie jak magle, suszarki, pralnice, składarki, jak i wszelkie wyposażenie komplementarne. To lata doświadczeń zdobywane nie tylko w firmie, ale również w Państwowej Fabryce Maszyn Pralniczych "PRALFA".

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu przedstawiamy innowacyjne rozwiązania, które ułatwią, usprawnią, a także zagwarantują większą wydajność oraz najniższy całkowity koszt użytkowania.

Współpracujemy wyłącznie z producentami, którzy są liderami w naszej branży produkując sprzęt najwyższej jakości. Ich pozycja na rynku w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem, związanym z doradztwem, finansowaniem, sprzedażą oraz dostępem do najnowszych technologii są gwarancją wspólnego sukcesu.

Priorytetem dla nas jest udzielanie pełnego wsparcia w zakresie serwisu i eksploatacji. Wykonujemy kompleksowe przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, a także zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Wierzymy, że współpraca z nami będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i zadowolenia -sprawdź nas!

 

 

Białystok 

 

  1. e-mail:   bialystok@duetserwis.com

 

Reda

 

  1. e-mail:   reda@duetserwis.com

 

Kraków

 

  1. e-mail:   krakow@duetserwis.com

 

Tarnów

 

  1. e-mail:   tarnow@duetserwis.com

 

Wrocław

 

  1. e-mail:   wroclaw@duetserwis.com
  2.  

 

Copyright 2018© DUET SERWIS. Wszystkie prawa zastrzeżone.     Polityka Cookies     Polityka Prywatności

Projekt i realizacja iPolska.com.pl