Suszarka

Strona Główna : Typ : Suszarki : Suszarka

012
012

+ ZBUDOWANY

 

Suszarki i wahadłowce zostały zbudowane, aby zapewnić niski całkowity koszt posiadania. Dzięki grubej ramie, pierwszą rzeczą, ktĂłra rzuca się w oczy, jest solidna konstrukcja, ktĂłra zapewnia suszarkę, ktĂłra z łatwością wykonuje "ciężką pracę", np. Odzież roboczą i maty. Nie trzeba dodawać, że wszystkie części, ktĂłre mają kontakt z wilgocią, są wykonane ze stali nierdzewnej. Ale oszczędność w ochronie najniższego całkowitego kosztu posiadania rĂłwnież jest kwestią szczegĂłłową. Koła napędowe, na przykład, znajdują się poza bębnem. Uchroni ich to przed gorącymi strefami, zapewniając dłuższe cykle życia.

 


+WYDAJNOŚĆ I PRODUKTYWNOŚĆ

 

Od wysokowydajnych systemów grzewczych po izolowaną konstrukcję suszarki są zaprojektowane pod kątem wydajności i produktywności. Ale patrzymy również na szczegóły: drzwi z podwójnymi tłokami do góry zapewniają, że między ramą a drzwiami nie jest uwięziona pościel, co zapewnia spójność i pełne zamknięcie.

 


+SZEROKI ZAKRES OPCJI

 

Dzięki szerokiej gamie opcji suszarki można zoptymalizować pod kątem konkretnych potrzeb. Masz również wybór między różnymi cokołami, umożliwiającymi zamontowanie suszarki na wysokości, która jest najlepsza dla twoich operacji.

 


+MAKSYMALNA KONTROLA

 

Z miejscem na 99 różnych programów i pełnym zestawem programowalnych zmiennych, suszarki oferują maksymalną elastyczność i wydajność w funkcji bielizny, którą trzeba wysuszyć lub potrząsnąć. Duży kolorowy ekran dotykowy oferuje "widok helikoptera" zestawu parametrów, umożliwiając przyjemne i szybkie ustawienie suszarki. Kiedy suszarki są częścią linii myjącej tunel w Lapauw, współdzielą jeden ekran dotykowy z promem, co zwiększa wydajność podczas instalacji. Przyciski na ekranie umożliwiają przełączanie między suszarkami i promem.

 

Producent: Lapauw

 

Białystok 

 

  1. e-mail:   bialystok@duetserwis.com

 

Reda

 

  1. e-mail:   reda@duetserwis.com

 

Kraków

 

  1. e-mail:   krakow@duetserwis.com

 

Tarnów

 

  1. e-mail:   tarnow@duetserwis.com

 

Wrocław

 

  1. e-mail:   wroclaw@duetserwis.com
  2.  

 

Copyright 2018© DUET SERWIS. Wszystkie prawa zastrzeżone.     Polityka Cookies     Polityka Prywatności

Projekt i realizacja iPolska.com.pl