System transportu

Strona Główna : Producenci : : : System transportu

0123456
0123456

+ MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o ręczny przenośnik załadunkowy do tunelu systemu przenośnika workowego, ktĂłry przenosi bieliznę od wlotu do wykończenia, Lapauw zapewnia najbardziej wydajne rozwiązanie. Przenośniki załadowcze mają od 4 do 8 przegrĂłdek. KomĂłrki ważące można zintegrować. System torebek Lapauw pozwala na usprawnienie przepływu w praniu z dokĂłw załadunkowych, w ktĂłrych znajduje się zabrudzona bielizna, do podkładek lub tunelu pralki i do obszaru wykończeniowego. Zabrudzony zespĂłł wlotu lnu umożliwia kierowcy ciężarĂłwki natychmiastowe zapięcie lnianych workĂłw na system, co skraca czas oczekiwania i zwiększa produktywność.

 


+ SORTOWANIE MAŁYCH I DUŻYCH WYMOGÓW PRODUKCYJNYCH

 

Lapauw oferuje szeroki zakres opcji sortowania. Nie tylko pod względem liczby stanowisk sortujących, ale także pod względem wielkości. Obok automatycznych sortowni dla dużych kwot produkcyjnych możemy zaoferować pĂłłautomatyczną jednostkę sortującą umożliwiającą sortowanie w mniejszych ilościach.

 


+ SYTEM PRÓŻNIOWY

 

Systemy transportu prĂłżniowego zyskują na znaczeniu, ponieważ oferują skuteczne rozwiązanie, w ktĂłrym bardziej tradycyjne systemy napotykają swoje ograniczenia, takie jak przenoszenie bielizny z jednej sali do drugiej. System prĂłżniowy Lapauw jest sztywnym systemem rur, ktĂłry może pokonać duże odległości. Pościel jest pobierana do systemu prĂłżniowego przez stacje o dużej pojemności z otworami ssącymi o dużej pojemności lub mniejszych, elastycznych ustach, w zależności od potrzeb i dostępności. Rurki o dużej średnicy i pojemniki buforowe o wadze 75 i 100 kg zapobiegają wąskim gardłom, zapewniając maksymalną wydajność.


+ PRZENOŚNIKI

 

Dzięki naszym rozwiązaniom dla przenośnikĂłw usprawniamy przepływ bielizny w dowolnym etapie prania, w tym gotowego produktu. Dzięki modułowemu systemowi i szerokiej gamie typĂłw i rozmiarĂłw przenośnikĂłw, oferujemy idealne rozwiązanie w zależności od Twoich potrzeb i obszaru produkcji. System śledzenia, ktĂłry może zawierać kody kreskowe i chipy RFID, oraz oprogramowanie sterujące zapewniają optymalny przepływ danych i gotową bieliznę do magazynu. Dzięki naszym dynamicznym rozwiązaniom magazynowym można nawet zautomatyzować przechowywanie i zarządzanie gotową pościelą.

 


+ POLECENIA I KONTROLA

 

Dzięki naszym rozwiązaniom programowym kontrolujesz i usprawniasz przepływ bielizny przez pranie, od chwili, gdy zabrudzona bielizna jest wyładowywana z ciężarĂłwek, aż do momentu, gdy gotowe towary zostaną zapakowane i załadowane na ciężarĂłwkę, aby dostarczyć ją do klientĂłw. Ale jest więcej, ponieważ nasze oprogramowanie łączy się z rĂłżnymi pulpitami nawigacyjnymi, a nawet z systemami zarządzania jakością i rachunkowości, zapewniając optymalny przepływ danych i informacji, ktĂłre są niezbędne do optymalizacji wydajności i wydajności.

 

Producent: Lapauw

 

Białystok 

 

  1. e-mail:   bialystok@duetserwis.com

 

Reda

 

  1. e-mail:   reda@duetserwis.com

 

Kraków

 

  1. e-mail:   krakow@duetserwis.com

 

Tarnów

 

  1. e-mail:   tarnow@duetserwis.com

 

Wrocław

 

  1. e-mail:   wroclaw@duetserwis.com
  2.  

 

Copyright 2018© DUET SERWIS. Wszystkie prawa zastrzeżone.     Polityka Cookies     Polityka Prywatności

Projekt i realizacja iPolska.com.pl