System transportu

Strona Główna : Producenci : Lapauw : Tunele pralnicze : System transportu

0123456
0123456

+ MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o ręczny przenośnik załadunkowy do tunelu systemu przenośnika workowego, który przenosi bieliznę od wlotu do wykończenia, Lapauw zapewnia najbardziej wydajne rozwiązanie. Przenośniki załadowcze mają od 4 do 8 przegródek. Komórki ważące można zintegrować. System torebek Lapauw pozwala na usprawnienie przepływu w praniu z doków załadunkowych, w których znajduje się zabrudzona bielizna, do podkładek lub tunelu pralki i do obszaru wykończeniowego. Zabrudzony zespół wlotu lnu umożliwia kierowcy ciężarówki natychmiastowe zapięcie lnianych worków na system, co skraca czas oczekiwania i zwiększa produktywność.

 


+ SORTOWANIE MAŁYCH I DUŻYCH WYMOGÓW PRODUKCYJNYCH

 

Lapauw oferuje szeroki zakres opcji sortowania. Nie tylko pod względem liczby stanowisk sortujących, ale także pod względem wielkości. Obok automatycznych sortowni dla dużych kwot produkcyjnych możemy zaoferować półautomatyczną jednostkę sortującą umożliwiającą sortowanie w mniejszych ilościach.

 


+ SYTEM PRÓŻNIOWY

 

Systemy transportu próżniowego zyskują na znaczeniu, ponieważ oferują skuteczne rozwiązanie, w którym bardziej tradycyjne systemy napotykają swoje ograniczenia, takie jak przenoszenie bielizny z jednej sali do drugiej. System próżniowy Lapauw jest sztywnym systemem rur, który może pokonać duże odległości. Pościel jest pobierana do systemu próżniowego przez stacje o dużej pojemności z otworami ssącymi o dużej pojemności lub mniejszych, elastycznych ustach, w zależności od potrzeb i dostępności. Rurki o dużej średnicy i pojemniki buforowe o wadze 75 i 100 kg zapobiegają wąskim gardłom, zapewniając maksymalną wydajność.


+ PRZENOŚNIKI

 

Dzięki naszym rozwiązaniom dla przenośników usprawniamy przepływ bielizny w dowolnym etapie prania, w tym gotowego produktu. Dzięki modułowemu systemowi i szerokiej gamie typów i rozmiarów przenośników, oferujemy idealne rozwiązanie w zależności od Twoich potrzeb i obszaru produkcji. System śledzenia, który może zawierać kody kreskowe i chipy RFID, oraz oprogramowanie sterujące zapewniają optymalny przepływ danych i gotową bieliznę do magazynu. Dzięki naszym dynamicznym rozwiązaniom magazynowym można nawet zautomatyzować przechowywanie i zarządzanie gotową pościelą.

 


+ POLECENIA I KONTROLA

 

Dzięki naszym rozwiązaniom programowym kontrolujesz i usprawniasz przepływ bielizny przez pranie, od chwili, gdy zabrudzona bielizna jest wyładowywana z ciężarówek, aż do momentu, gdy gotowe towary zostaną zapakowane i załadowane na ciężarówkę, aby dostarczyć ją do klientów. Ale jest więcej, ponieważ nasze oprogramowanie łączy się z różnymi pulpitami nawigacyjnymi, a nawet z systemami zarządzania jakością i rachunkowości, zapewniając optymalny przepływ danych i informacji, które są niezbędne do optymalizacji wydajności i wydajności.

 

Producent: Lapauw

 

Białystok 

 

  1. e-mail:   bialystok@duetserwis.com

 

Reda

 

  1. e-mail:   reda@duetserwis.com

 

Kraków

 

  1. e-mail:   krakow@duetserwis.com

 

Tarnów

 

  1. e-mail:   tarnow@duetserwis.com

 

Wrocław

 

  1. e-mail:   wroclaw@duetserwis.com
  2.  

 

Copyright 2018© DUET SERWIS. Wszystkie prawa zastrzeżone.     Polityka Cookies     Polityka Prywatności

Projekt i realizacja iPolska.com.pl